Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Barrandov prodlužuje Animáček do 20.15 a přes léto zreprízuje Okres na severu

O deset minut delší bude od pondělí 24. června pásmo pro děti Animáček na televizi Barrandov, bude končit až ve 20.15 a trvat tak hodinu a čtvrt. Barrandov programově řízený Petrem Lesákem prodlouží Animáčka už podruhé za tři týdny, pásmo koncem dubna vrátil do večerního času jako alternativu je zpravodajství velkých stanic. Komerční Nova a Prima končí své zprávy právě čtvrt hodiny až dvacet minut po osmé.

Další „novinkou“ v programu je letní nasazení reprízy socialistického seriálu Československé televize z roku 1980 Okres na severu na pondělí od 22.00. První ze 13 dílů příběhů okresního tajemníka Josefa Pláteníka v podání Jaroslava Moučky se bude vysílat v pondělí 24. června. Navazovat bude na jiný propagandistický seriál ČST Třicet případů majora Zemana, který Barrandov dává o pondělcích po 20. hodině (ve zmíněný den půjde 24. díl).

V úterý 25. června Barrandov odvysílá poslední části série Což takhle dát si VIP?, odnože odpoledního kulinářského pořadu Co bude dnes k večeři, a to ve 20.45 a ve 22.40, kdy půjde sestřih Což takhle dát si Janu Kratochvílovou aneb Co jste nikdy neměli vidět.