Začali 1. března 2004, teď si Reportéři ČT připomněli 15 let své existence. Hodně sil do dalších let!

TV Bydlení slaví rok vysílání, přidává aktuality

Online TV Bydlení dosáhla 50.000 diváků měsíčně a chystá se na rekonstrukci holobytu.

Natáčení seriálu o rekonstrukci nemovitosti, vlevo majitel a šéf TV Bydlení Míra Hejda

Natáčení seriálu o rekonstrukci nemovitosti, vlevo majitel a šéf TV Bydlení Míra Hejda

Internetová televize TVbydlení.cz oznámila v minulém roce svůj start a od té doby si měsíčně získává pozornost takřka 50.000 diváků. Vznikla jako projekt populárního moderátora Míry Hejdy, který je zároveň jejím ředitelem. Právě teď TVbydlení.cz chystá pokračování seriálu Stavba není sen o rekonstrukci holobytu, na který naváže další série o stavbě domu na klíč.

Zájem o TVbydlení.cz se během jediného roku vyšplhal k hranici 50.000 diváků měsíčně. Velkou oblibu si získala také díky sociálním sítím. Na Instagramu její tipy sleduje přes 10.000 fanoušků, čímž se řadí mezi české top instagramové profily o bydlení.

Svoje stálé studio má televize v New Living Center v Praze, kde navíc sídlí také 22 showroomů designových značek právě z oblasti bydlení. Během roku své existence natočila přes 100 reportáží a více než 100 dalších kratších sestřihů i soutěžních videí, a to jak ve svém studiu, tak v exteriérech.

Na svém kontě má také čtrnáctidílný seriál Stavba není sen – stavba domu, který byl už odvysílán. Na něj začátkem letošního roku navázalo natáčení jeho pokračování v podobě druhé série, kde se štáb na několik měsíců zabydlí v holobytu plném suti a prachu, aby sledoval zásadní okamžiky rekonstrukce bytu a zprostředkoval divákům co nejvíce ze stavebních prací. Navíc v letošním roce přibude ještě třetí série zaměřená na stavbu domu na klíč.

Zároveň se TVbydlení.cz rozhodla oslavit druhý ročník svého vysílání zajímavou novinkou. Rozšířila své portfolio o novou rubriku Aktuality. V této sekci nalézají diváci denně ty nejčerstvější zprávy ze světa bydlení. Novinky se týkají nejen nových bytových trendů, užitečných rad, ale i aktuálních ožehavých témat, která trápí společnost.

Rok 2018 se pro TVbydlení.cz zapíše též jako rok, kdy spustila nový pořad Developerské projekty, ve kterém bude pro diváky mapovat jejich budoucí bydlení a lokalitu s kompletní občanskou vybaveností.

Text je placenou propagací společnosti TV Bydlení