V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

TV Bydlení slaví rok vysílání, přidává aktuality

Online TV Bydlení dosáhla 50.000 diváků měsíčně a chystá se na rekonstrukci holobytu.

Natáčení seriálu o rekonstrukci nemovitosti, vlevo majitel a šéf TV Bydlení Míra Hejda

Natáčení seriálu o rekonstrukci nemovitosti, vlevo majitel a šéf TV Bydlení Míra Hejda

Internetová televize TVbydlení.cz oznámila v minulém roce svůj start a od té doby si měsíčně získává pozornost takřka 50.000 diváků. Vznikla jako projekt populárního moderátora Míry Hejdy, který je zároveň jejím ředitelem. Právě teď TVbydlení.cz chystá pokračování seriálu Stavba není sen o rekonstrukci holobytu, na který naváže další série o stavbě domu na klíč.

Zájem o TVbydlení.cz se během jediného roku vyšplhal k hranici 50.000 diváků měsíčně. Velkou oblibu si získala také díky sociálním sítím. Na Instagramu její tipy sleduje přes 10.000 fanoušků, čímž se řadí mezi české top instagramové profily o bydlení.

Svoje stálé studio má televize v New Living Center v Praze, kde navíc sídlí také 22 showroomů designových značek právě z oblasti bydlení. Během roku své existence natočila přes 100 reportáží a více než 100 dalších kratších sestřihů i soutěžních videí, a to jak ve svém studiu, tak v exteriérech.

Na svém kontě má také čtrnáctidílný seriál Stavba není sen – stavba domu, který byl už odvysílán. Na něj začátkem letošního roku navázalo natáčení jeho pokračování v podobě druhé série, kde se štáb na několik měsíců zabydlí v holobytu plném suti a prachu, aby sledoval zásadní okamžiky rekonstrukce bytu a zprostředkoval divákům co nejvíce ze stavebních prací. Navíc v letošním roce přibude ještě třetí série zaměřená na stavbu domu na klíč.

Zároveň se TVbydlení.cz rozhodla oslavit druhý ročník svého vysílání zajímavou novinkou. Rozšířila své portfolio o novou rubriku Aktuality. V této sekci nalézají diváci denně ty nejčerstvější zprávy ze světa bydlení. Novinky se týkají nejen nových bytových trendů, užitečných rad, ale i aktuálních ožehavých témat, která trápí společnost.

Rok 2018 se pro TVbydlení.cz zapíše též jako rok, kdy spustila nový pořad Developerské projekty, ve kterém bude pro diváky mapovat jejich budoucí bydlení a lokalitu s kompletní občanskou vybaveností.

Text je placenou propagací společnosti TV Bydlení