TV Nova uvádí skečovou show První dobrá, dává ji i na Voyo

Komediální pořad od čtveřice mladých herců poběží na stanici Nova Fun a bude i na Voyu.

Vojtěch Kotek v show První dobrá. Foto: TV Nova

Vojtěch Kotek jako host show První dobrá. Foto: TV Nova

Televize Nova připravila původní skečovou show První dobrá. V ní bude vystupovat čtveřice mladých herců, kteří si do každé epizody zvou někoho ze svých známějších kolegů. Každý díl show tak má být tematicky jiný. Novinka je od 20. dubna na Voyu, od 27. dubna poběží na kanálu Nova Fun.

Tvůrci i protagonisty pořadu jsou Vincent Navrátil, Alexej Kolva, Ondřej KubinaJaroslav Blažek. Mezi hosty budou Vojtěch Kotek, Hana Vagnerová, Hynek Čermák, Lukáš Pavlásek, Anna Polívková nebo Veronika Žilková.

Název show odkazuje na způsob natáčení i na ambice série. „Všechno točíme na první dobrou a věříme, že to bude první dobrá skečová show. Tím ale neshazujeme ty předchozí, je to samozřejmě nadsázka. Dělat tenhle druh pořadu bylo naším velkým snem,“ říká jeden z tvůrců Navrátil.

Ten už má Voyu svůj režisérský debut, loňskou minisérii o dvou dílech Mužketýři. Na ní spolupracovali také právě Kolva s Kubinou jako spoluscenáristé a Blažek jako herec. Navrátil, který hrál rovněž v seriálu Ulice, se objevil i v internetovém pořadu Nova Stars.