TV Nova natáčí romantický seriál O mě se neboj

Romantickou komedii na pokračování produkuje Dramedy. Termín uvedení zatím nevíme.

Veronika Arichteva a Václav Matějovský v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Veronika Arichteva a Václav Matějovský v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Televize Nova začala s natáčením nového romantického komediálního seriálu O mě se neboj. Pro Novu ho vyrábí společnost Dramedy Productions a režíruje ho Biser A. Arichtev, podepsaný pod čerstvou minisérií Guru pro Voyo či ságou Vyprávěj pro Českou televizi. Novinka vypráví příběh rozvádějící se matky dvou dětí (Veronika Arichteva) a sebevědomého právníka (Václav Matějovský, známý například z denního seriálu Novy Ulice). V dalších rolích se objeví Lukáš PříkazkýVeronika Lapková.

Seriál vzniká podle scénáře Hany RoguljičMagdaleny Wdowyczynové. Jako showrunner seriálu působí Jan Coufal, jako kreativní producenti Novy Michael Bütow a Lukáš Borovička. Natáčí se v Praze a Liberci.

Kromě ústřední herecké čtveřice hrají Patricie PagáčováRoman Vojtek, Ivana Jirešová, Sára Rychlíková, Martin Sobotka a dětská hvězda 70. a 80. let a nyní divadelní producent Michal Kocourek, který se před kameru vrací po téměř čtvrtstoletí. V menších rolích bude vidět Jana Šťastného, Lucii Vondráčkovou či Michala Isteníka.

Děj nového seriálu

Život rozvádějící se matky dvou dětí Evy (Veronika Arichteva) je jeden velký chaos. Jako by nestačilo, že za všech okolností říká to, co si myslí. Zároveň se musí vyrovnávat s tím, že se svým sympatickým ale nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt a zatímco pro ni byla prohra v prvním rozvodovém stání jen technikálie, pro něj naopak znamení, že na jejich vztahu je pořád co zachraňovat. Jeho mnohdy až komické žárlivosti příliš nepřidá ani Evina nová práce recepční v prestižní advokátní kanceláři. Zvláště pak, když se kolem Evy začne ochomýtat mladý a sebevědomý právník Martin (Václav Matějovský). Ten, na rozdíl od ní, nemá problém s proplácením složenek ani schopností nechat si své myšlenky pro sebe. Jen se mu nechce vázat, což nevyhovuje jeho partnerce a kolegyni právničce Petře (Veronika Lapková). Mezi ním a Evou to brzy začíná viditelně jiskřit.

„Je to romantická komedie založená na střetu dvou rozdílných světů a povah mladé mámy v nesnázích a sebevědomého úspěšného právníka, který díky své lehkomyslnosti projede jedno z jejích rozvodových stání,” říká režisér Arichtev. „Martinův šarm a obratnost v právu, které mu doteď přinášely jeden velký úspěch za druhým, se střetne s Evinou empatií a lidským přístupem. Případy najednou začnou mít i jinou než právní rovinu. Eva někdy Martinovi pomůže vyhrát, pokud si ale myslí, že spravedlnost je na druhé straně, zařídí to tak, aby jí napomohla,“ dodává producent Filip Bobiňski. Výkonným producentem je Petr Šizling.

Veronika Arichteva v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Veronika Arichteva v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Veronika Arichteva a Lukáš Příkazký v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Veronika Arichteva a Lukáš Příkazký v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Václav Matějovský v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Václav Matějovský v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Veronika Arichteva a Patricie Pagáčová v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova

Veronika Arichteva a Patricie Pagáčová v seriálu O mě se neboj. Foto: TV Nova