Televize Prima má nového šéfa, Marek Singer povýší do vedení skupiny MTG

Nástupce je už vybraný, jeho jméno Prima zatím tají.

Marek Singer. Foto: TV Prima

Marek Singer. Foto: TV Prima

Dosavadní generální ředitel televize Prima Marek Singer povyšuje v rámci skupiny Modern Times Group (MTG), která Primu vlastní napůl s podnikatelem Ivanem Zachem. Od 1. ledna bude čtyřiačtyřicetiletý Singer výkonným viceprezidentem MTG zodpovědným za vysílací operace skupiny v rámci střední Evropy.

Bude řídit operace MTG v rámci volně šířených televizních stanic v Česku a taky v Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Bulharsku i placených televizních služeb a rádií v Pobaltí. K 1. lednu se rovněž stane předsedou představenstva Primy.

„Jako generální ředitel FTV Prima bude Marek Singer působit až do okamžiku, než po něm tuto roli převezme jeho nástupce. Ten již byl vybrán, jeho jméno zanedlouho oznámíme,“ oznámil Vladimír Mazánek z PR Primy.

Singer vedl Primu skoro pět let, za jeho působení skupina tuzemských stanic zvýšila své pokrytí signálem v rámci digitalizace, zbavila se sdílení kmitočtů s regionálními studii a spustila nové programy Cool pro muže, Love pro ženy, videotéku Prima Play a chystá dokumentární Zoom.