V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

TV Seznam nasazuje fotbal, komentovat má i Šídlo

Bývalý zahraniční zpravodaj Jiří Hošek a politický komentátor Jindřich Šídlo jako moderátoři fotbalu

Bývalý zahraniční zpravodaj Jiří Hošek a politický komentátor Jindřich Šídlo jako moderátoři fotbalu

Terestrická Televize Seznam české internetové jedničky Seznam.cz zařazuje do svého programu přímé přenosy zahraničních ligových soutěží. Bude je vysílat od 2. prosince, kdy ve 14.45 přinese utkání Arsenalu s Tottenhamem z anglické Premier League. Kromě ní budou na pořadu mače španělské La Ligy, německé 1. Bundesligy a italské Serie A.

Televize Seznam je bude vysílat s komentářem v pořadu Top fotbal živě. Prvním komentátorem bude Viktor Kábele, který dosud slovem doprovází utkání šířené společností Global Business Vision, jež dodává live komentáře pro Tipsport, Bet365, Slavii či Viktorii Plzeň. Dalšími komentátory budou Jiří Hošek, Jindřich Šídlo, Luděk Mádl z týmu Seznam Zpráv, Ondřej Lípa a dál jejich hosté, včetně fotbalových expertů.

Sportovní show Seznamu bude mít v programu místo v sobotu nebo v neděli, do konce roku se jich stihne celkem pět - dva z anglické Premier League a po jednom z německé, španělské a italské nejvyšší fotbalové soutěže. Utkání vždy doplní debata s odborníkem, rekapitulace minulých zápasů a sestřih zajímavých momentů či gólů. Sestřih z fotbalových lig pak každý týden nabídne hodinový týdeník Top fotbal.

Přenosy v Top fotbal živě

  • neděle 2. 12., 15.05: Arsenal - Tottenham Hotspur
  • sobota 8. 12., 15.30: Bayern - Norimberk
  • neděle 16. 12., 20.30: AS Řím - Janov
  • sobota 22. 12., 20.15: Barcelona - Vigo
  • neděle 30. 12., 17.30: Manchester United - Bournemouth

Zdroj: Televize Seznam

Přenosy z uvedených lig bere Televize Seznam od satelitní platformy Digi TV, kde jsou placené. Na Seznamu, jehož televize vysílá celoplošné v pozemních sítích, přes kabel, satelit i IPTV, v budou ke zhlédnutí bezplatně. „Rozhodli jsme se ke spolupráci se společností Seznam.cz, protože ji vnímáme jako prospěšnou pro všechny strany. Prostřednictvím Televize Seznam můžeme nabídnout ochutnávku a udělat fotbalu z top evropských ligových soutěží dalším televizním divákům, jejichž všechny zápasy mohou diváci v Česku vidět pouze na stanicích Digi Sport v nabídce Digi TV a T-Mobile TV,“ doplňuje Andrej Čírtek, tiskový mluvčí Digi CZ, a Martina Kemrová, tisková mluvčí T-Mobilu.