Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Tvář Novy jde na Primu: Dejdar nahradí Krause v porotě Česko Slovensko má talent

V tříčlenné porotě zasednou i zpěvačka Lucie Bílá a producent a manažer Jaroslav Slávik, jako loni.

Třetím porotcem v talentové show televizí Prima a Joj Česko Slovensko má talent bude herec a moderátor Martin Dejdar. Včera se na tom Prima s Dejdarem dohodla. Dejdar je hlavní tváří původního sitcomu Comeback, který nyní dobíhá na konkurenční Nově. Ta premiérové díly nechystá.

„Roli porotce jsem přijal. A proč? Už léta toužím sedět alespoň jednou týdně vedle Lucie Bílé,“ citovala Prima Dejdara v oficiálním sdělení. „On sám je velice talentovaný – a kdo jiný by měl talenty posuzovat,“ prohlásil o něm šéf Primy Marek Singer.

S Dejdarem v porotě zasednou zpěvačka Lucie Bílá a producent a manažer Jaroslav Slávik. Ti loni na podzim soudcovali s Janem Krausem, kterého letos nahradí právě Dejdar.

Show poběží na Primě a slovenské Joj opět na podzim, tento měsíc začaly castingy.

Nova se s Dejdarem rozloučila ústy generálního ředitele Jana Andruška oficiózním komuniké: „Spolupráce TV Nova s Martinem Dejdarem je založena na dlouhodobém a oboustranně vstřícném vztahu, jeho Ozzák zůstane navždy v našem zlatém fondu a rádi ke Comebacku přidáme i další úspěšné projekty, na nichž by se v budoucnu podílel. Do té doby mu přejeme v jeho dalších televizních aktivitách mnoho štěstí.“