Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Tváří Premium Fashion Brands modelka Vojtová

Síť prodejen s lepší módou připravila se známou modelkou fota pro kampaň na rok 2017.

Linda Vojtová. Foto: Veronika Vrbova

Linda Vojtová při fotografování pro Premium Fashion Brands. Foto: Veronika Vrbova

Síť prodejen s módou v segmentu dostupného luxusu Premium Fashion Brandssi jako svou novou marketingovou tvář najala modelku Lindu Vojtovou. Skupina s ní pořídila sérii fotografií, které bude ve svých kampaních používat nejméně rok, počínaje jarem 2017. Snímky mají vycházet v tisku, online i na venkovních nosičích. Fotografoval Matúš Tóth, styling vlasů zajistil Craigh Hughan, makeup Hristina Georgievska, pod stylingem napříč portfoliem značek skupiny je podepsaná Milena Zhuravlová.

Vojtová v minulosti fotila pro značky Max Mara, Versace, La Perla, Escada nebo Giorgio Armani. Spolupráce pro novou skupinu obchodů je pro ni ojedinělá. Premium Fashion Brands zahrnují přes třicítku prodejen značek jako v Česku Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans, 18crr81 Cerruti, Versace Jeans, Beltissimo, na Slovensku i Weekend Max Mara, Marina Yachting, Pennyblack.

Ve společném podniku vlastní 50 % advokát Jaroslav Havel z kanceláře Havel, Holásek & Partners, oborovými partnery s dalšími 50 % jsou Marián Vrtoch a jeho partnerka Jana Jusnová. Skupinu řídí Josef Šimána, který v léte přišel ze skupiny Potten & Pannen – Staněk. Marketing a obchodní podporu dostala na starosti Anna Gruberová.

Premium Fashion Brands společně s vydavatelstvím lifestylových titulů Premium Media Group patří do skupiny Czechoslovak Premium Brands, kterou taktéž řídí advokát Havel.