V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Tváří vodky Stolichnaya je v Česku DJ Roxtar

Hudební performer a moderátor DJ Roxtar alias Dominik Turza se spojil s ruskou vodkou.

Na akcích moderovaných Roxtarem poteče Stoli vodka

Na akcích moderovaných Roxtarem poteče vodka

Tváří ruské vodky Stolichnaya pro letošní léto se v Česku stal DJ Roxtar, občanským jménem Dominik Turza. „Stoli vodka je celosvětově spojena s taneční muzikou a ani u nás to nebude výjimka,“ říká Alexander Suja, marketingový ředitel Premier Wines & Spirits, výhradního distributora vodky Stolichnaya pro český trh. Spolupráce odstartovala 23. dubna první společnou taneční párty v 360° Lounge Baru pražského hotelu Fusion.

Turzu získal pro značku barový specialista Tomáš Vích, který má v Premier Wines & Spirits na starost ontrade aktivity a podporu značky. Spolupráce s Turzou je naplánována na letošní léto, obě strany mají ale v plánu v ní případně pokračovat.

Součástí akcí budou speciálně namíchané drinky, například Stoli Mule

Součástí akcí budou speciálně namíchané drinky, například Stoli Mule

V květnu se odehrají tři akce, a sice 11. května v pražském baru Techtle Mechtle, 15. května v dalším pražském podniku Rodeo a 28. května v Disco Hořovice. Další akce se plánují na léto. „Na všech společných akcích se budou podávat zajímavé i tradiční míchané drinky,“ doplňuje Vích. Vodka Stolichnaya se pro letošní rok stala i exkluzivní vodkou pražského hudebního festivalu Magnetic, který proběhne 6. května. Větší doprovodnou marketingovou kampaň ale k těmto aktivitám neplánuje. 

Turza se věnuje taneční, divadelní a hudební produkci. Vyvinul vlastní autorská hudebně animovaná představení a jako performer, moderátor, herec a diskžokej se objevuje na různých akcích. Známý se stal díky loňskému mistrovství světa v ledním hokeji v Praze, kde měl během komerčních přestávek v O2 Areně svou vlastní hudební show. Nedávno se blýskl mixem ze sněmovního projevu Andreje Babiše ke kauze Čapí hnízdo. Ten na Facebooku zaznamenal skoro milion zhlédnutí.