Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

TWDC pro Igy Centrum a Progress Sportswear

Agentura TWDC bude nově pracovat pro centurm Igy a Progess Sportswear.

Obchodní centrum Igy v přestavbě

Obchodní centrum Igy v přestavbě

Novými klienty agentury TWDC Prague Petra Sznapky jsou českobudějovické nákupní centrum Igy a česká značka sportovního prádla Progress Sportswear. Pro centrum Igy má agentura zajistit marketingovou komunikaci na další dva roky, aktuálně dokončuje strategii pro letošek, Igy je momentálně v rekonstrukci, otevřít by se mělo na podzim.

U sportovního prádla Progress Sportswear bude agentura zajišťovat především komunikaci na sociálních sítích a dále rozvoj a vnímání značky. Progress teď chystá nový komunikační koncept a kampaň na rok 2017 a 2018. „Cílem je lépe komunikovat se stávající klientelou a oslovit nové zákazníky z amatérského i profesionálního sportu,“ podotkl Sznapka, majitel a kreativní ředitel agentury.