Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Tyčinka Margot má pro mladé řadu Exotic, příchuť má měnit každý půlrok

Producent cukrovinek Nestlé chce na tuzemském trhu oživit prodej čokoládové tyčinky Margot, do prodeje proto uvádí novou příchuť i celou řadu Exotic v novém balení. Cílem je přilákat mladé spotřebitele. „Chceme zvýšit oblibu Margot u mladší generace, která už tuto tyčinku nemá spojenou se zážitky z dětství, a její oblíbenost bohužel klesá,“ říká Radomír Šlechta, manažer značky.

Produktová inovace tyčinky dostala název Margot Exotic a trhu je od letošního ledna. Zatím je k dostání v příchuti pomeranč. V rámci této řady je však v plánu pravidelná obměna chutí, s novinkou plánuje Margot přicházet každého půl roku. Pomeranč se tak vystřídání dočká v červenci. „Z výzkumů víme, že mladí lidé preferují citrusové plody a obecně sladší chutě, proto věříme, že novinka zaujme,“ doufá Šlechta. Kromě nových příchutí se tyčinka prodává také v novém obalu od LineArt, který se ale stále vizuálně nese v tradici Margot.

Nová příchuť tyčinky Margot Exotic

Margot Exotic

Nová příchuť tyčinky Margot Exotic

Nová příchuť tyčinky Margot Exotic  - pomeranč

Čokoládovou tyčinku pro Česko i Slovensko vyrábí olomoucký závod Zora. Nová receptura cukrovinky neobsahuje trans-mastné kyseliny a také se v ní snížil obsah cukru a naopak navýšil poměr kokosu. Nová Margotka je k dostání v klasickém, nyní devadesátigramovém balení a nově i ve variantě mini, které obsahuje čtyři menší kousky. Cena za balení se pohybuje mezi okolo 17 Kč. Aktuálně jsou na trhu dostupné tyto varianty příchutí - klasická Margot, Margot Artemis, Duo Kokos, Rozinková, nově Exotic a Mini. Kromě Margot pod Nestlé v Česku spadá také značky Orion, Kofila, Margot, BonPari nebo Jojo. Závody na výrobu cukrovinek z portfolia Nestlé se nachází v Olomouci - Zora a v Holešově - Sfinx.

Kampaň Margot Exotic

Kampaň Margot Exotic