Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Týdeník Katka nově bez televizního programu

Burda Praha přesunuje program do nového čtrnáctideníku Katka TV Křížovky + program.

Časopis Katka

Časopis Katka

Vydavatelství Burda Praha upravuje obsah týdeníku Katka, změny jsou patrné od 28. čísla, které se aktuálně prodává. Televizní program, který zaujímal 15 stran z celkem 60, se přesunuje do samostatného speciálu Katka TV Křížovky + program, jehož první číslo je také v prodeji.

Nová Katka má nyní 56 stran bez televizního programu, cena zůstává 12 Kč. Speciál Katka TV Křížovky + program stojí 20 Kč, bude vycházet jednou za čtrnáct dní v tištěném nákladu 45.000, rozsah je 48 stran. Obdobný titul Katka Křížovky bude vycházet nadále samostatně se čtrnáctidenní periodicitou jako dosud.

Místo programu přibudou v týdeníku Katka texty o celebritách. „Kromě pravidelných vztahových a společenských témat, životních příběhů, módních trendů a kosmetických novinek Katka nově přináší informace ze světa našich i zahraničních celebrit,“ řekla publisherka titulu Zuzana Diniz.