Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Týdeník Marketing & Media povede od března Václav Sochor

Sochor před časem vedl konkurenční Strategii, kterou opustil jeho předchůdce Daniel Köppl, právě aby založil Marketing & Media.

  • ČTK
  • 11. 01. 2013 11:28

Odborný týdeník Marketing & Media povede od 1. března Václav Sochor. Informaci časopis zveřejnil na svém webu. Nový šéf titulu o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě poslední dva roky v Českém rozhlase řídil stanici Rádio Česko.

Sochor ve vedení Marketing & Media vystřídá šéfredaktora sesterského měsíčníku Trend Marketing Bohuslava Bohuňka, která týdeník dočasně vedl po odchodu Daniela Köppla koncem loňska. Oba tituly vydává společnost Economia, do jejíhož portfolia patří také Hospodářské noviny nebo týdeník Ekonom.

Sochor vystudoval Politické vědy na Univerzitě Karlově. V médiích začínal jako moderátor a redaktor BBC. V letech 2007 až 2009 byl šéfredaktorem týdeníku Strategie zaměřeného na reklamu, média a marketingovou komunikaci, který nyní vychází jako měsíčník.