Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Tým Wundermanu pro Fischera vede Kajzarová

Linda Kajzarová

Linda Kajzarová

Do agentury Wundermanu nastoupila na pozici senior account manager Linda Kajzarová. V největší tuzemské marketingové agentuře povede tým, který se stará o rozvoj všech značek skupiny Fischer, tedy CK Fischer, Nev Dama a eTravel. „Jde o nejprogresivněji rostoucí skupinu v travel industry na českém trhu,“ říká group business director Wundermanu Jaroslav Novák. Nová šéfka týmu dostala za úkol posílit směřování agenturních klientů směrem k marketingové automatizaci a pomůže zefektivnit online komunikaci značek s jejich zákazníky.

Kajzarová přišla z digitální agentury H1.cz, kde působila jako account manager hlavně pro klienta Amazon. Předtím dělala manažerku akcelerátoru startupů Wayra nebo marketingovou konzultantku pro SAP či Český telekomunikační úřad.