“Zabíjet značky je dobré,” pravil v pátek na Marketing Festivalu Mark Ritson mimo jiné. Než bude možné jeho přednášku zakoupit na webu akce, doporučujeme jeho vystoupení z března a z října 2018 či z léta 2017 – v něčem stejná, v něčem podrobnější – i jeho starší pohled na sociální sítě.

Tým Wundermanu pro Fischera vede Kajzarová

Linda Kajzarová

Linda Kajzarová

Do agentury Wundermanu nastoupila na pozici senior account manager Linda Kajzarová. V největší tuzemské marketingové agentuře povede tým, který se stará o rozvoj všech značek skupiny Fischer, tedy CK Fischer, Nev Dama a eTravel. “Jde o nejprogresivněji rostoucí skupinu v travel industry na českém trhu,“ říká group business director Wundermanu Jaroslav Novák. Nová šéfka týmu dostala za úkol posílit směřování agenturních klientů směrem k marketingové automatizaci a pomůže zefektivnit online komunikaci značek s jejich zákazníky.

Kajzarová přišla z digitální agentury H1.cz, kde působila jako account manager hlavně pro klienta Amazon. Předtím dělala manažerku akcelerátoru startupů Wayra nebo marketingovou konzultantku pro SAP či Český telekomunikační úřad.