Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Tým Wundermanu pro Fischera vede Kajzarová

Linda Kajzarová

Linda Kajzarová

Do agentury Wundermanu nastoupila na pozici senior account manager Linda Kajzarová. V největší tuzemské marketingové agentuře povede tým, který se stará o rozvoj všech značek skupiny Fischer, tedy CK Fischer, Nev Dama a eTravel. „Jde o nejprogresivněji rostoucí skupinu v travel industry na českém trhu,“ říká group business director Wundermanu Jaroslav Novák. Nová šéfka týmu dostala za úkol posílit směřování agenturních klientů směrem k marketingové automatizaci a pomůže zefektivnit online komunikaci značek s jejich zákazníky.

Kajzarová přišla z digitální agentury H1.cz, kde působila jako account manager hlavně pro klienta Amazon. Předtím dělala manažerku akcelerátoru startupů Wayra nebo marketingovou konzultantku pro SAP či Český telekomunikační úřad.