Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

U+Design předělá web T- Mobilu, použije i data

V tendru na redesign korporátního webu mobilního operátora T-Mobile zvítězila mezi osmi agenturami digitální agentura U+, která zastřeší tvorbu nové uživatelské zkušenosti a samotný design stránek. Za U+ pracuje na uživatelské zkušenosti Robert Blecha a Lubomír Ruska, na grafice Kate Bunina a Tomáš Krejčí, z pozice creative directora pak Tomáš Nečas, šéf U+Design, jedné z nových divizí agentury U+.

T-Mobile poptával jen refresh vzhledu, tým U+ nicméně zohlednil i data a údaje o chování zákazníků. Navrhl také chat bota do messengeru. „Řekli si o všechna data, která máme, a jimi také argumentovali při prezentaci svého návrhu. Takhle si představujeme spolupráci s agenturou, která nás dokáže posunout dál,“ zdůvodnil Martin Kučera, manažer propozic a produktů e-business v T-Mobile.