UFO Smart Mask: kosmetická maska aktivovaná mobilem

https://www.youtube.com/watch?v=w2uBttXzgrw

Švédská značka FOREO na veletrhu Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas uvedla své nejnovější kosmetické zařízení a odstartovala možnost jeho předobjednávky ve spolupráci s crowdfundingovou platformou Kickstarter. FOREO UFO (Ur Future Obsession – Vaše budoucí posedlost) je popisováno jako první chytrá maska na světě, která nabízí ošetření na úrovni lázeňské obličejové péče za pouhých 90 sekund, oproti běžným 20 minutám. Použití masky se navíc ovládá přes mobilní aplikaci.

Kampaň na Kickstarteru cílí na to, co nazývá „epidemií textilních pleťových masek“ a dělá si legraci z toho, kolik času ženy stráví s pleťovou maskou na obličeji. V asijských zemích, kde je největší počet uživatelů, je to až 5 dní ročně. Proto se společnost soustředila na vývoj rychlých masek, kterými lidé nebudou ztrácet čas.

K přístroji jsou v současnosti dostupné dvě masky: Make My Day a Call It A Night.  Obě masky využívají hyperinfuzní technologie, tedy ohřev a chlazení pórů a speciální T-Sonic pulzaci. Kromě jiného používá UFO, přes který se masky nanáší, terapii červeným, zeleným a modrým LED světlem, zajišťující různé efekty masek. Každá tak má vlastní sestavu ošetření. UFO je navíc voděvzdorné a k napájení využívá USB kabel.

Stávající masky jsou do zařízení předprogramované, nicméně společnost plánuje vyvinout i další, které budou moct uživatelé ovládat přes mobilní aplikaci FOREO. Přes aplikaci bude možné si masky i objednat. FOREO bude k dispozici pro iOS i Android, a bude schopné ovládat intenzitu světla i pulzace, a řídit ohřev a chlazení.

UFO se bude prodávat za maloobchodní cenu 279 USD a UFO mini a základní úroveň designu za 179 USD. Před uvedením na trh mohou zákazníci na Kickstarteru využít až 50% slevy. UFO a UFO mini se podle plánu uvede do maloobchodního prodeje v dubnu 2018.

Sdílejte