Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Ugo spolupracuje s Benzinou, otevírá první ovocný bar na Jižní spojce

Síť Ugo má první bar na benzínové pumpě

Síť Ugo má první bar na benzínové pumpě

Síť Ugo má první bar na benzínové pumpě

Síť Ugo má první bar na benzínové pumpě

Síť barů s ovocnými šťávami Ugo otevřela první bar v prostoru čerpací stanice Benzina na pražské Jižní spojce v Záběhlicích ve směru na Barrandovský most. Prodávat nebude jen ovocné šťávy, ale také tyčinky, snacky a lehká jídla. Pokud se spolupráce osvědčí, chce Ugo rozšířit počet barů na důležitých dopravních komunikacích.

„Spolupráce s Benzinou je pro nás první projekt takového charakteru, ve kterém si chceme ověřit zájem řidičů o rychlé a zdravé občerstvení do auta. Právě zde vidíme díru v nabídce, kterou bychom chtěli zaplnit našimi Freshbary s rozšířenou nabídkou čerstvých snacků a lehkých jídel,” vysvětluje Alena Procházková, marketingová manažerka Ugo.

Konkurenční síť Fruitisimo spolupracuje od loňského června s čerpacími stanicemi Shell, otevřela bar na dálnici D1 ve Všelapech.