Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Uhlíková je manažerkou marketingu Zásilkovny

Aneta Uhlíková přichází od rakouského prodejce nábytku Kika, který letos český trh opustil.

Aneta Uhlíková

Aneta Uhlíková

Do týmu české logisticko-technologické firmy Zásilkovna přichází na pozici marketingové manažerky pro Česko a Slovensko Aneta Uhlíková. Bude zodpovědná za veškeré marketingové aktivity Zásilkovny na českém a slovenském trhu, především půjde o komunikaci B2B a B2C směrem k e-shopům, e-shopovým řešením, agenturám a výdejním místům, řízení výkonnostních kampaní a nákupu médií pro kampaně. Přichází z téže pozice u rakouského prodejce nábytku Kika. Kika v létě z českého trhu odešla.

Předtím Uhlíková pracovala ve vydavatelství Mladá fronta jako direct marketing manager. Vystudovala podnikovou ekonomiku a management na České zemědělské univerzitě v  Praze.

Zásilkovna je součástí skupiny Packeta, jejíž obrat loni činil 1,3 miliardy Kč. Letos očekává tržby 2,5 miliardy a meziroční růst počtu přepravených zásilek z 19 na 42 milionů. „Skupina Packeta roste každým rokem o více než 100 %. Také v letošním roce máme ambiciózní cíle jak v Česku, tak na všech zahraničních trzích, kde působíme. S tím souvisí stále větší požadavky všech našich firem ve skupině na komunikační a marketingovou podporu,“ říká Milan Šmíd, marketingový ředitel Zásilkovny.