Ulice v karanténě dostala druhý díl, Spolu z domu po dvou dílech skončilo

Televize Nova operativně přizpůsobuje program situaci, kdy nemůže natáčet v normálních podmínkách.

Ulice v karanténě

Ulice v karanténě

Televize Nova pokračuje ve speciálních vydání svého seriálu Ulice, v pátek 1. května odvysílá druhý díl speciálu Ulice v karanténě. Nepůjde už ve večerním prime time, jako první díl minulé úterý 21. dubna, nýbrž v podvečer, od 17.25. To je o hodinu dřív, než normálně Ulice chodí.

První díl přinesl příběhy seriálových postav Hany Holišové (Veronika), Jiřího Hány (Patrik), Adriana Jastrabana (Bedřich), Jiřího Štrébla (Miloš), Evy Hacurové (Alice) a Marka Salveta (Filip). Tentokrát bude vidět Matyáše Valentu (František), Sáru Affašovou (Jana), Jaroslava Blažka (Bruno), Anežku Rusevovou (Vendula), Jana Řezníčka (Pavel), Jiřího Knihu (Mário) a Antonína Procházku (Petr Kaštan).

Na programu už naopak nebude další „karanténní“ pořad, a sice improvizovaná zábavní show s Jakubem Kohákem, Ondřejem Sokolem a Adélou Gondíkovou Spolu z domu. Skončila po dvou dílech. Premiéru měla v pátek 3. dubna od půl desáté večer, druhé a zároveň poslední vydání šlo v pondělí 13. dubna ve 21.15. První díl zaujal 410.000 diváků, druhý zhruba 350.000.

„Projekt Spolu z domu byl reakcí na současnou mimořádnou situaci. Jsme rádi, že jsme tento unikátní formát vyzkoušeli a u diváků se osvědčil. V tuto chvíli o jeho pokračování neuvažujeme, ale do budoucna se podobným trendům nebráníme,“ reagovala na dotaz Médiáře Markéta Behinová z tiskového oddělení Novy.

Spolu z domu!

Propagační vizuál nového pořadu Spolu z domu