Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Unipetrol si na sociální média vybral Nydrle

Michal Nýdrle. Foto: Vojta Herout

V čele skupiny Kindred Group stojí Michal Nýdrle. Foto: Vojta Herout

Agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group zvítězila v tendru petrochemické skupiny Unipetrol. Další tři roky pro ni bude zajišťovat správu sociálních sítí – to se týká jak korporátních kanálů samotného Unipetrolu a klíčových značek Benzina, Verva a Stop Café, tak Nadace Unipetrol, popularizačního projektu Zažij chemii či náborové stránky Volná místa v Unipetrolu.

„Jsme aktivní na všech nejvýznamnějších sítích. Nyní chceme lépe sladit online aktivity napříč celou skupinou. Zákazníci tráví stále víc času na internetu, proto spravujeme řadu profilů a na každou cílovou skupinu aplikujeme jinou strategii. Od Nydrle očekáváme, že nám pomůže naše aktivity optimalizovat,“ vysvětluje ředitelka marketingu Unipetrolu Aleksandra Skalska. „Zaměříme se na nové formáty a čistší vizuální styl. Jedním z cílů je i zlepšit propojenost sesterských značek a přiblížit všestranné aktivity Unipetrolu široké veřejnosti,“ dodává Kristina Hartman, head of social media v Nydrle, která má spolupráci s klientem na starost.

Unipetrol hodlá během srpna dokončit tendr na eventovou agenturu a na podzim vyhlásí výběrové řízení na PR agenturu.