Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

UPC spojilo český a slovenský management

Od června má přední kabelový operátor v obou zemích totožné vedení.

Po dubnovém sloučením české a slovenské pobočky má kabelový operátor UPC od června pro obě země také společné vedení. V čele stojí Martin Miller jako pověřený generální ředitel, než se najde řádný. Novými členy společného managementu jsou Patrick Bodinoli, Branislav Forgáč a Clemens Kruse. Celkově má vedení 11 členů. Prioritou integrace je „posílení orientace na zákazníka a zkvalitnění zákaznické péče“.

Nová organizační struktura vedení UPC v Česku a na Slovensku

Martin Miller pověřený generální ředitel
Petr Procházka finanční ředitel
Patrick Bodinoli ředitel prodeje a péče o zákazníky
Jan Kohout marketingový ředitel
Branislav Forgáč ředitel pro technologie a inovace
Marián Holý ředitel UPC Business
Karel Smrž ředitel pro značku a komunikaci
Tereza Rychtaříková ředitelka právních a vnějších vztahů
Clemens Kruse ředitel výstavby
Jana Harel personální ředitelka
Pavel Škarda ředitel pro projekty a strategie

* tučně vyznačeni jsou noví členové top managementu

Spojením dvou poboček vzniká v mateřské americké skupině Liberty Global druhá nejdůležitější jednotka v regionu střední a východní Evropy, která svou sítí pokrývá téměř dva miliony domácností (v Česku to je 1,4 milionu) a má jeden milion zákazníků (v Česku 600.000). Celkově je Liberty Global přítomná ve 14 zemích, kde obsluhuje 27 milionů klientů.