Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

V digitálních sítích UPC startuje nová česká televizní stanice Stil

Poskytovatel televizních, telefonních a internetových služeb UPC rozšiřuje svou nabídku o českou televizní stanici Stil. Ta se stává součástí programové nabídky Starter, kterou mají k dispozici všichni zákazníci digitální televize UPC.

Stil vysílá 24 hodin denně, plně v českém jazyce. Držitelem licence a producentem televizních pořadů je plzeňská společnost TPMC, kterou vlastní Petr Pohl (35 %, jediný jednatel), Jan Sklenář (35 %) a Zbyněk Chmelík (30 %).

Vysílací schéma televize Stil tvoří soutěžní a zábavní pořady a magazíny vlastní výroby, kterým je věnováno 60 % vysílacího času. Přibližně 15 % vysílání pak zaujímají Interaktivní a teleshoppingové bloky. Zbylý vysílací čas je střídavě vyplněn hudebními klipy především českých hudebních uskupení a zpěváků a dokumentárními pořady zahraniční provenience.

„Televize Stil byla naší společností vybrána jako náhrada za life stylovou televizi Public, která, jak známo, ukončila vysílání v polovině tohoto roku,“ konstatoval generální ředitel UPC Václav Bartoň.