V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

V kvízu Médiáře vyhrajte 3 e-knihy, třeba o myšlenkových mapách v byznysu

Kvíz

Milé čtenářky, vážení čtenáři, na Médiáři si opět formou snadno přístupnou můžete připomenout dění v tuzemských médiích a marketingu za uplynulý týden a zároveň vyhrát tři elektronické knihy – stačí odpovědět na 5 kvízových otázek s nabízenými možnostmi a jednu otevřenou, při níž můžete naplno projevit svou kreativitu.

Nejlepší odpověď si zaslouží tituly od knihkupectví eReading.cz, partnera soutěžních kvízů. Tento týden hrajeme o titul Myšlenkové mapy v byznysu, katastrofický román J. G. Ballarda Království tvé a intenzivní knižní kurz pro samouky Angličtina za 24 dnů. Odesílat odpovědi můžete do pondělí 2. prosince do 22 hodin.

Výherce vybere redakce Médiáře, a to podle odpovědi na poslední otázku. Podmínkou je přitom správné zodpovězení pěti prvních otázek a vyplnění kontaktních údajů. Držíme vám palce.

Předminulou sobotu jsme soutěžili o titul Bena Goldacra Zkorumpovaná farmacie, dílo z oblasti sportovní psychologie Na cestě k vítězství od Terryho Orlicka a Odhadování softwarových projektů Steva McConnella o tom, jak správně určit rozpočet, termíny a zdroje.

Všechny správné odpovědi trefili jen dva tipující. Na otevřenou otázku „jaký nový pořad by odpovídal vaší ideální představě o programu TV Barrandov“ jsme vybrali odpověď „pořad, kde české herecké hvězdy odpovídají na otázky diváků“, kterou poslal Petr Škarda z Mafry. Ten se tak stal vítězem kvízu z předminulé soboty.

I když nevyhrajete v našem kvízu, můžete se dostat do další soutěže. Pokud v říjnu na eReading.cz nakoupíte nad 100 Kč, můžete hrát o čtečku eReading Start 2. Ta přitom podporuje nově spuštěnou službu - výpujčky elektronických knih. Půjčovat si je lze do zařízení fungujících na Androidu, iOS nebo právě do čtečky eReading Start 2 a Start 3. E-knihy se půjčují od 49 do 99 Kč (to třeba v případě aktuálních bestsellerů, prodávaných za 279 Kč).

Čtečky eReading.cz