V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

V místní pobočce kabelovky Chello končí její zakladatelka Alena Blahovcová

Končí Alena Blahovcová, viceprezidentka pro obchod společnosti Chello Central Europe, provozovatele a distributora placených televizních stanic. K 1. srpnu ji střídá Balázs Hajós, bude zodpovídat za firemní prodeje - vlastních i zastupovaných programů - v celém regionu a jejich řízení ve středoevropském regionu. Firma chce „zefektivnit procesy a zjednodušit řídící vazby“ a Hajós si místo vysloužil pro „dosavadní výsledky v regionálních prodejích“.

Blahovcová místní pobočku Chellomedia skupiny Liberty Global (vlastní i operátora UPC) zakládala v roce 1996 (tehdy pod názvem Zone Vision), v následné dekádě pracovala na projektech pro Česko a Slovensko i pro Balkán a pobaltské země. Po reorganizaci Chellomedia se v roce 2009 ujala dosavadní pozice a stala se členkou nejvyššího vedení této společnosti. Zodpovídala za příjmy z prodejů televizních programů, B2B marketing a činnost zahraničních poboček.