Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

V pitchi fest #2

Nejlepší hudební festival pro starý reklamní vykopávky i mladý lovce drahých kovů

V pitchi fest 2

Hudební program festivalu je složený výhradně z kapel napojených na reklamní agentury

Druhý ročník hudebně-mírového reklamního festivalu V pitchi fest je skvělá volba pro každého, kdo se nebojí alespoň na chvíli odhodit rivalitu a společně s ostatními kolegy z branže prostě a jednoduše zapařit. A že bude na co! Hudební program festivalu je složený výhradně z kapel napojených na reklamní agentury.

Za Inspiro vystoupí Simple Muffin, Stärgazer v čele s Radouanem Hadji Moussou zastupuje DDB a Krutá buzna hrdě hájí barvy agentury Kaspen/Jung von Matt. Seskupení Bombixx je složeno ze členů Saatchi & Saatchi, VCCP a Revolta a o after party se postará DJ Danchez z Drawetc. Doprovodný program zajistí Komixátor (WMC Grey) a Raw Art od Drawetc.

Neotřelým večerem provede kreativní ředitel WMC Grey David Suda a výroční dražbou MC Taktika ze Saatchi & Saatchi.

Druhý ročník V Pitchi Festu proběhne ve čtvrtek 19. října od 19.30Klubovně 2. patro na Praze 1.

Vstupné na akci činí 200 Kč.