Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

V pitchi fest #2

Nejlepší hudební festival pro starý reklamní vykopávky i mladý lovce drahých kovů

V pitchi fest 2

Hudební program festivalu je složený výhradně z kapel napojených na reklamní agentury

Druhý ročník hudebně-mírového reklamního festivalu V pitchi fest je skvělá volba pro každého, kdo se nebojí alespoň na chvíli odhodit rivalitu a společně s ostatními kolegy z branže prostě a jednoduše zapařit. A že bude na co! Hudební program festivalu je složený výhradně z kapel napojených na reklamní agentury.

Za Inspiro vystoupí Simple Muffin, Stärgazer v čele s Radouanem Hadji Moussou zastupuje DDB a Krutá buzna hrdě hájí barvy agentury Kaspen/Jung von Matt. Seskupení Bombixx je složeno ze členů Saatchi & Saatchi, VCCP a Revolta a o after party se postará DJ Danchez z Drawetc. Doprovodný program zajistí Komixátor (WMC Grey) a Raw Art od Drawetc.

Neotřelým večerem provede kreativní ředitel WMC Grey David Suda a výroční dražbou MC Taktika ze Saatchi & Saatchi.

Druhý ročník V Pitchi Festu proběhne ve čtvrtek 19. října od 19.30Klubovně 2. patro na Praze 1.

Vstupné na akci činí 200 Kč.