Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

V PR Seznamu Lálová a Pecková, Šumanský odešel do Triadu

Internetová firma si přivedla specialistky PR z televize Prima a z Masarykovy univerzity.

Táňa Lálová a Simona Pecková

Táňa Lálová a Simona Pecková

Česká internetová jednička Seznam.cz přeskládala své oddělení PR. Po třech a půl letech z něj v březnu odešel Jakub Šumanský, přesunul se do agentury Triad Advertising, kde pracuje jako account manager. Do Seznamu naopak na pozici specialistek PR přišly Táňa Lálová a Simona Pecková, mají se starat o komunikaci služeb. Lálová od roku 2012 pracovala v televizi Prima, v oddělení výzkumu zpracovávala analýzy sledovanosti a mediální analýzy pro marketing. Pecková vystudovala politologii se zaměřením na politický marketing na Masarykově univerzitě, kde poté dva roky působila na oddělení vnějších vztahů a marketingu.

Tým PR dál vede tisková mluvčí Irena Zatloukalová. V jejím oddělení dělají ještě Eva Albrechtová, která komunikuje za internetovou televizi Stream.cz, Klára Slavíková jako specialistka nových médií a Radim Knapp zaměřený na interní komunikaci.