V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

V redakci Reportéra bude i Poláček

Časopis bývalých reportérů MF Dnes dá roční předplatné za 500 Kč.

Tomáš Poláček s dcerou Apolenkou při videochatu na iDnes.cz v listopadu 2012. Foto: Jiří Benák / iDnes.cz / Profimedia.cz

Tomáš Poláček s dcerou Apolenkou při videochatu na iDnes.cz v listopadu 2012. Foto: Jiří Benák / iDnes.cz / Profimedia.cz

Dalším členem redakce vznikajícího měsíčníku Reportér bývalého šéfredaktora Mladé fronty Dnes Roberta Čásenského bude Tomáš Poláček, dosavadní redaktor čtvrtečního Magazínu Dnes. Redakce to oznámila prostřednictvím webu Nadačního fondu Reportér, jehož nový vzhled od agentury Striker Digital dnes představila. Vybírá přes něj na rozjezd, za 20.000 Kč a víc se zájemce může stát „hlavním spoluzakladatelem“.

Kromě Čásenského a Poláčka tvoří redakci Reportéra další bývalí redaktoři MF Dnes - investigativní reportér Jaroslav Kmenta, zahraniční reportérka Adéla Dražanová a komentátor Michal Musil. Časopis chce odstartovat v září, v tištěné i digitální podobě.

Digitálně bude k mání pro Android a iOS za 2,69 eura za vydání, respektive 11,99 eura za roční předplatné. Každý předplatitel, který si koupí za 500 Kč tištěné předplatné, získá i digitální předplatné, informoval Michal Musil na dnešní mikrokonferenci Médiáře Noviny a časopisy digitálně.