V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

V Seznamu jsou Hanslík z Novy a Binarová z Mafry

Obsahová divize Seznam.cz přibrala dva seniorní pracovníky z konkurenčních redakcí.

Hanuš Hanslík

Hanuš Hanslík

Redaktorem internetových Seznam Zpráv je čerstvě Hanuš Hanslík, který nedávno odešel z televize Nova s prohlášením, že se v její redakci manipulovaly zprávy. Obměnilo se také několik kameramanů a střihačů. Podle šéfa obsahu Seznamu Igora Kalaše se počet lidí ve zpravodajské redakci stále pohybuje kolem padesátky, stejně jako při startu loni na podzim.

Web Hlídací pes napsal, že z Mafry odešla také Zuzana Kubátová, zkušená ekonomická redaktorka deníku Mladá fronta Dnes. Hlídací pes dál uvádí, že Kubátová by měla přijít právě do Seznamu. Kalaš to nechtěl blíž komentovat. „Bavíme se s různými lidmi na trhu,“ řekl pouze.

Šéfredaktorkou lifestylové sekce Seznamu se stala Monika Binarová, bývalá vedoucí magazínů Mladé fronty Dnes (Ona Dnes, Auto Dnes, Doma Dnes). Pod sebou bude mít web Proženy.cz, který jako šéfeditorka vede Sabina Trnková a jenž v dubnu projde redesignem, a také další plánované lifestylové weby.

Monika Binarová

Monika Binarová

Binarová bude ve struktuře Seznamu na téže úrovni jako šéfredaktor Seznam.cz Zpráv Jakub Unger a šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř. Stream.cz přichází ve čtvrtek 13. dubna s novým hraným seriálem Pěstírna.