V týmu CNN Prima News bude Fialová z Novy

Markéta Fialová, moderátorka televize Nova. Foto: TV Nova

Markéta Fialová. Foto: TV Nova

Do zpravodajského projektu CNN Prima News nastoupí Markéta Fialová, dosavadní moderátorka konkurenční televize Nova. „Stane se součástí týmu připravujícího start kanálu a spuštění projektu,“ oznámila Prima. Chystaná zpravodajská televize CNN Prima News má odstartovat nejpozději příští rok na jaře, jejím ředitelem je Martin Ondráček, jenž také léta působil v čele zpravodajství na Nově.

Fialová na Primě začínala v roce 1993 jako moderátorka zpráv, vydržela do roku 2001. V letech 2001 až 2004 byla v České televizi reportérkou, dramaturgyní a moderátorkou publicistického pořadu Fakta ČT. V letech 2005 až 2014 uváděla na Nově nejsledovanější Televizní noviny, moderovala magazín Víkend a také prezidentská interview a předvolební duely. Nedlouho poté, co její moderátorský kolega Karel Voříšek přešel na Primu, Nova Fialovou přesunula mimo zprávy, od roku 2014 připravovala a moderovala publicistický týdeník Střepiny.

V moderování Střepin Fialovou vystřídá Michaela Indráková, rozená Šmídová. Ta v posledních letech moderovala na Nově politické debaty a spolu s Reyem Korantengem byla hlavní tváří volebních speciálů.

Michaela Indráková, rozená Šmídová

Michaela Indráková, rozená Šmídová