Odešel Karel Gott. Připomeňte si jej v pořadech televize či v hudebních nahrávkách. „Osou Gottova společenského vystupování byla úcta k ženě,“ připomíná Josef Vlček. A také měl styl Čendy. Skvělým proslovem se při zádušní mši se svým celoživotním kamarádem rozloučila Jiřina Bohdalová.

Vaca z iDnes.cz ředitelem médií Internet Info

Jan Vaca

Jan Vaca

Vedení internetového vydavatelství Internet Info doplnil Jan Vaca, který od dubna 2012 dosud vedl zpravodajskou redakci webu iDnes.cz vydavatelství Mafra. Tam pracoval přes 20 let, sedm let z toho strávil jako reportér deníku Mladá fronta Dnes se specizalizací na justici a vnitro. V Internet Info obsadí pozici volnou po nedávném odchodu Aleše Miklíka do Forbesu a jako ředitel médií se bude starat o rozvoj a dlouhodobou strategii všech obsahových webů firmy, kterými jsou Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz, DigiZone.cz, Root.cz a Vitalia.cz.

Internet Info ovládá Marek Antoš, 8% podíl ve firmě má Tomáš Krause a 4% Ján Simkanič, výkonný ředitel firmy. Internet Info v roce 2016 vykázalo obrat bezmála 50 milionů Kč a zisk 32.000 Kč.