Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Gallo píáristkou Concept One, přišli i dva další

Řady sportovní aktivační agentury rozšířili Tereza Valentová, Lenka Gallo a Marek Šoth.

Do aktivační agentury Concept One se zaměřením na sport a entertainment management nastoupili projektová manažerka Tereza Valentová, PR manažerka Lenka Gallo a konzultant digitálních řešení Marek Šoth

Tereza Valentová

Tereza Valentová

Valentová se v mediálním prostředí pohybuje dvanáct let, pracovala například v agenturách Havas Media Czech Republic a Médea pro klienty jako Kofola nebo Toyota Motor Czech. V Concept One bude působit jako projektová manažerka v týmu klientského servisu.

Lenka Gallo

Lenka Gallo

Gallo se vrací do Česka po pěti letech strávených v Bahrajnu a v Concept One bude mít na starost PR. Předtím vedla komunikaci pražské fotbalové Sparty a dva roky byla marketingovou ředitelkou Národního divadla. Podepsána je mimo jiné pod projektem sjednocení vizuální komunikace první české scény a jejích uměleckých souborů.

Marek Šoth

Marek Šoth

Šoth zastává v Concept One pozici manažera digitálního obsahu. Zakladatel komunity instagramerů Igers.cz vedl v posledních třech letech komunikaci ČT Sport na sociálních sítích. Spravuje také účty pro Google CZ. V České televizi současně připravil strategii a vedl komunikaci pořadů Tečka páteční noci nebo Fokus Václava Moravce, kde stojí za přímým napojením sociálních sítí do vysílání.