Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Valeš, Mahdalová a Tomová jsou v Creative Docku

Radomil Valeš povede nový projekt v oblasti e-commerce, Veronika Mahdalová se zaměří na inovativní projekty v segmentu e-health a Violeta Tomová na právní poradenství.

Inovační inkubátor Creative Dock rozšířil svůj tým o tři nové manažery. Jsou jimi Radomil Valeš, Veronika Mahdalová a Violeta Tomova. Valeš se bude věnovat novým projektům z oblasti e-commerce, Mahdalová se zapojí do projektů z e-commerce, mobility a pojišťovnictví a Tomova bude mít na starosti právní poradenství a vedení projektů.

Radomil Valeš

Radomil Valeš

Odborník na digitální marketing Valeš dřív pracoval v agenturách Actum a Young & Rubicam. Vedl také digitální marketing značek koncernu Colgate-Palmolive v regionu Evropa, Střední východ a Afrika. V době svého pobytu v Británii se podílel na vzniku dvou startupů. Do Creative Docku nastoupil jako produktový lídr pro nový projekt v oblasti e-commerce a e-health.

Veronika Mahdalová

Veronika Mahdalová

Mahdalová získala první pracovní zkušenosti jako projektová manažerka v oblasti mezinárodního neformálního vzdělávání pro mládež a dospělé. V minulosti se dále věnovala poradenství týkajícího se evropských dotací v průmyslu a výzkumu a vývoje. V Creative Docku bude zodpovídat za tvorbu inovativních projektů pro klienty z e-health, automotive a pojišťovnictví.

Violeta Tomová

Violeta Tomová

Tomova přišla do Česka z Bulharska, kde nejdříve pracovala na Patentovém úřadě v Sofii jako právní zástupce a po několika letech se rozhodla skočit do podnikání. Spoluzaložila a posléze také vedla dvě firmy působící v gastro oblasti. V Creative Docku bude její prací poskytování právního poradenství a vedení nových projektů.