Van Graaf pokračuje ve spolupráci se Spartou

Sparťanský hokejový tým prodloužil svou spolupráci s módním domem Van Graaf

Sparťanský hokejový tým prodloužil svou spolupráci s módním domem Van Graaf

Se začátkem hokejové sezony přišlo prodloužení spolupráce mezi obchodním domem s luxusní módou Van Graaf a hokejovým týmem HC Sparta Praha. U této příležitosti bylo v pondělí 15. srpna v prostorách obchodního domu natočeno nové video. „Spolupráci se společností Van Graaf si nemůžeme vynachválit. Hráči mají dva sety na míru zhotoveného oblečení a kdykoli je ohledně oblékání cokoli potřeba, vše se bez problémů zařídí,“ uvádí Tomáš Klimíček, obchodní ředitel Sportovního Holdingu Praha, pod který hokejová Sparta patří.

Slavnostního prodloužení spolupráce se zúčastnil i maskot Sparty

Slavnostního prodloužení spolupráce se zúčastnil i maskot Sparty

Partnerství mezi oběma subjekty,které vzniklo v září 2014, dosud přineslo všem hokejistům týmu Sparty společenské oděvy. Kromě toho se také v rámci spolupráce organizovaly autogramiády, byla zde i snaha o propojení spektra fanoušků hokejové Sparty a zákazníků Van Graaf pomocí speciálních nabídek.

Spartě jsem nikdy nefandil, tak asi ani nemám právo tohle komentovat. Ale přijde mi, že ty luxusní společenské oděvy těm chlapcům v teniskách (kopačkách?) nějak nesednou. Stejně jako tohle partnerství těm dvěma firmám…
Tomáš Krásný (Blue Strategy)

Moje srdce je sešívané, takže to nebudu komentovat…
Václav Loubek