V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Van Graaf přidává kabelky a peněženky Aigner

Značka Aigner návrháře s maďarskými kořeny Etienna Aignera byla založena v Americe a v 70. letech se její produkce rozšířila do blízkosti Mnichova. Od tohoto týdne rovněž prodává své módní doplňky v pražském obchodním domě Van Graaf na Václavském náměstí. Značka Aigner má dámské i pánské kolekce kožených kabelek, peněženek a dalších doplňků se znakem A ve tvaru podkovy.

Nová značka se objeví v nedávno otevřeném oddělení doplňků Van Graafu, které má být největším oddělením doplňků v Praze. Letos v říjnu do něj přibyla spolu s Aignerem německá značka doplňků Marc Cain.

Doplněk značky Aigner

Doplněk značky Aigner

Doplněk značky Aigner

Doplněk značky Aigner

Doplněk značky Aigner

Doplněk značky Aigner