Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Vaněčková po 24 letech opouští místo mluvčí Modré pyramidy

Novou mluvčí spořitelny je Šárka Nevoralová. Hana Vaněčková v komunikaci zůstává.

Šárka Nevoralová

Šárka Nevoralová

Tiskovou mluvčí Modré pyramidy, stavební spořitelny Komerční banky, je od ledna Šárka Nevoralová. Zodpovědná bude za externí a interní komunikaci a projekty CSR. Nahradí Hanu Vaněčkovou, která pozici zastávala 24 let. „Je natolik s Modrou spjatá, že by bylo škoda, kdyby své zkušenosti nepředávala dál a proto u nás zůstává a bude mít na starosti interní komunikaci,“ uvedl Pavel Jirák, generální ředitel Modré pyramidy.

Nevoralová přichází z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), kde od roku 2017 působila jako tisková mluvčí. V minulosti pracovala v oddělení komunikace Úřadu vlády, v České televizi či v agentuře Ogilvy PR nebo Conpro. Absolvovala mediální studia na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.