A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Vaňha vede marketing a obchod kurýrů In Time

Zleva Ondřej Vaňha a Carsten Wallmann

Zleva Ondřej Vaňha a Carsten Wallmann

Rakouská pošta posílila svůj vliv v české kurýrní a spediční firmě In Time, která se zaměřuje na distribuci balíků. Loni v ní získala 31,5 %, nyní přebírá i její řízení a strategické plánování. Do vedení In Time přichází na nově vytvořenou pozici marketingového a obchodního ředitele Ondřej Vaňha. Vaňha je po výkonném řediteli Petru Brandýském a provozním řediteli Václavu Kůrkovi třetí manažer, který po vstupu Rakušanů přišel do vedení In Time. V logistice pracuje 13 let. Začínal v DHL, pak přešel do DPD, kde byl v letech 2016 až 2017 výkonným ředitelem.

Rakouská pošta považuje Česko za důležitý trh a plánuje svůj vliv v In Time dále posilovat. „Investicí do infrastruktury, marketingu a do obchodních aktivit, se nám podaří v průběhu tří let počty přepravovaných balíků zdvojnásobit,“ věří Carsten Wallmann, ředitel pro strategii a rozvoj Rakouské pošty.