Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Vaníčková přešla z Marketing & Media k eventům Internet Info

Bývalá redaktorka Marketing & Media pracuje na konferencích Tuesday Business Network.

Lucie Vaníčková

Lucie Vaníčková

Na pozici programové specialistky vydavatelství Internet Info přichází Lucie Vaníčková. Přichází z týdeníku Marketing & Media, kde působila jako redaktorka a zároveň jako vedoucí vydání. V novém působišti má zajišťovat programovou skladbu a výběr řečníků konferencí pod značkou Tuesday Business Network, tedy akcí Czech Internet Forum, E-Business Forum, Brandstorming, Content First nebo Marketing Monday.

Pro Marketing & Media začala psát, když spadal pod Economii, v roce 2014 koordinovala programovou část konference Forum Media. V roce 2015 pracovala jako redaktorka a event managerka Médiáře, o rok později přešla do vydavatelství Empresa Media, kde psala pro časopisy MarketingSalesMedia a Týden.

Před příchodem do médií působila dva roky jako dramaturg akvizičních pořadů televize Prima. Je absolventkou žurnalistiky a západoevropských studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.