Vánoční dárky pro klienty: když chcete zazářit, začněte hned teď

Firemní merch má velkou moc budovat značku přes fyzický kontakt. Reklamní předměty a tuctový textil, který se brzy okouká a nezanechá žádnou emoci, to ale nedokáže. Pokud má nad vaším merchem v prosinci zaznít „wow!“, je namístě začít nad ním přemýšlet už teď.

Elegantní pikniková sada jako originální dárek, kterým zaručeně potěšíte

Elegantní pikniková sada jako originální dárek, kterým zaručeně potěšíte

Firemní textil buduje brand

Kvalitně a nápaditě zhotovený firemní textil může pomoci budovat značku. Jak? Kreativně pojaté ztvárnění firemního textilu zaujme na první pohled a bude pro spotřebitele lehce zapamatovatelné. Proto není od věci se nad merchem pořádně zamyslet a přijít s neotřelým nápadem, který posune váš brand zas o kousek výš. Ale dobré nápady a kvalitní zpracování si vyžadují určitý čas, a tak určitě neuděláte chybu, když se přípravou vánočních dárků začnete zabývat už teď.

Merch na míru

Nemáte jasnou představu, jak by měl firemní textil, který bude prezentovat vaši firmu, vypadat? Nemusíte se probírat hromadami katalogů s reklamním textilem, obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou najít to nejlepší řešení pro vaši značku.

I firemní merch se může stát módním kouskem

I firemní merch se může stát módním kouskem

V Ellipse spojujeme reklamu a módu v jeden celek

V Ellipse spojujeme reklamu a módu v jeden celek

Vytvoříme merch, který budou chtít lidé nosit

Vytvoříme merch, který budou chtít lidé nosit

Cesta k dobrému merchi není složitá. Je jen potřeba najít tu správnou myšlenku, inspiraci. Proto o konkrétních nápadech hovoříme společně s klienty, kteří chtějí své firmě vtisknout jedinečnou identitu, a vytváříme tak svět současného brandu. Dá se říci, že spojujeme reklamu a módu v jeden celek. Proces výběru se snažíme co nejvíce usnadnit, aby se mohli klienti soustředit na kreativní pojetí a souznění se značkou. Proto textil od různých dodavatelů zkoumáme a testujeme včetně toho, že ho prostě nosíme. Dokážeme tedy klientovi doporučit několik variant s různými vlastnostmi a náklady, aby se mohl co nejlépe rozhodnout. Proto můžeme dát jistotu, že klient dostane, co očekává.

Připravte se na Vánoce

S firemním merchem je to stejné jako vánočními dárky. Nevyplatí se nechávat na poslední chvíli. U merche je ideální začátek podzimu. V tu dobu se probouzí lidé z firem a začínají merch poptávat. Později už dodavatelé mají hodně práce, skladové zásoby se tenčí a ceny rostou. V hromadném shonu dochází také ke zpožděním a chybám. To vše může způsobit, že se dostanete do situace, kdy nebude prostor merch vyladit po stránce přizpůsobení na míru a grafického návrhu. Hrozí, že se budete muset spokojit s tím, co půjde sehnat v rozumném čase, zatímco o pár týdnů dříve byste při podobných nákladech získali skvělý merch s wow efektem, který vás bude prezentovat, jak byste si přáli. Co si zvolíte?

Včasnou přípravou se vyhnete stresu, možným chybám, které ve spěchu přehlédnete, budete mít více času na rozpracování nápadu a na celkovou realizaci.

Vždyť je teprve říjen…

Možná si říkáte, že je ještě brzy začít s vánočními přípravami. Není ale od věci udělat si už nyní přehled, co je možné a dostupné. „Kvůli pandemické situaci jsme se naučili s klienty bavit online. Využíváme k tomu videohovory, kde krok za krokem řešíme vše potřebné. Následně klientovi v prostředí našeho showroomu ukážeme na míru připravené inspirační sety, které dají dobrý obrázek, co vaší značce přinese ty nejlepší výsledky. Díky efektivnímu využití moderních technologií šetříme čas.

Text je placenou propagací společnosti Ellipse