VašeČočky.cz mají v Praze první kamennou optiku, dvoupatrovou

Nová optika e-shopu VašeČočky.cz v pražské Křemencově ulici

Nová optika e-shopu VašeČočky.cz v pražské Křemencově ulici

Cestu z onlinu do světa kamenných poboček ohlásil největší český e-shop s kontaktními čočkami VašeČočky.cz. Vydal se tak ve stopách mnoha jiných e-shopů, které časem expandovaly i do offline prodeje, včetně největších tuzemských e-shopů Alza.cz a Mall.cz. Prodejce kontaktních čoček ve své nové pražské prodejně nabízí přes internet těžko dostupné služby optometristy, vybrané produkty k okamžitému odběru nebo sluneční, dioptrické brýle i čočky za internetové ceny, tedy zhruba o 30 až 40 % levněji, než je běžné v klasických optikách. A vůbec poprvé budou Vašečočky.cz nabízet dioptrické brýle na zakázku. Dvoupatrová prodejna bude také sloužit jako výdejna objednávek.

Nová optika je v Křemencově 6 na Praze 1, od pondělí do pátku má otevřeno od 9 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 15 hodin. „Optika je pro nás krokem, jak zákazníkům nabídnout služby, které jiní internetoví prodejci nenabízejí. Stálým zákazníkům tu budeme poskytovat zdarma i pravidelné prohlídky očí,“ tvrdí Jiří Urban, šéf VašeČočky.cz. „Oproti tradičním optikám představíme širší nabídku, která se bude často obměňovat, a to nejen podle sezóny. V prodeji bude až tisíc modelů od základních až po luxusní a těžko dostupné značky jako Fendi či Dior a v létě budeme mít nejširší nabídku slunečních brýlí v Praze,“ tvrdí.

Jiří Urban

Jiří Urban

Nová prodejna má e-shopu pomoci v jeho plánu stát se největším hráčem na poli péče o oči v Evropě. Po otestování konceptu chtějí VašeČočky.cz otevřít další pobočky a do konce roku 2020 plánují otevřít optiky v dalších minimálně třech evropských zemích. E-shop momentálně působí v 15 zemích a jeho roční tržby se pohybují kolem 700 milionů Kč.