Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Vatikán občerství digitální kanál Vatican News

Svatý stolec se chystá vytvořit nový komunikační systém nazvaný Vatican News. Jde o součást vatikánské reformy zaměřené na hledání nových způsobů komunikace. „Zahajujeme poslední část reformy, která vyžaduje změnu a zavedení nových procesů,“ prohlásil Dario Edoardo Vigano, prefekt předloni ustaveného vatikánského Sekretariátu pro komunikaci. Nový systém pomůže vytvořit agentura Accenture Interactive. Má definovat strategii digitální komunikace a sjednotit stávající komunikační kanály pod jediným novým portálem.

„Spolupráce nám umožnila vyvinout rozsáhlou strategii schopnou sjednotit různé pracovní skupiny, diverzifikovat formáty, posílit identitu značky a zároveň maximalizovat hodnotu našich talentovaných profesionálů,“ tvrdí Vigano. „Transformace umožní vatikánskému mediálnímu týmu mít jasně definovanou online identitu a pomocí multimediálního obsahu oslovit lidi po celém světě,“ plánuje agentura. Ta přijde s novými logy a dalšími součástmi vizuální identity vatikánských komunikačních kanálů, mezi něž kromě Vatican News patří televizní stanice Vatican Media a Radio Vaticana Italiana.