Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Ve Fashion Areně jsou Marina Militare, Boxeur des Rues a Tchibo v novém

Boxeur des Rues

Vchod do prodejny Boxeur des Rues

Boxeur des Rues

Prodejna značky Boxeur des Rues

V pátek 30. listopadu otevřely v pražském outletovém centru Fashion Arena značky Marina Militare a Boxeur Des Rues. Rozšíří tamní nabídku sportovní a volnočasové módy pro dospělé i děti. „Značky Marina Militare a Boxeur des Rues reprezentují styl prestižního volnočasového oblečení. Zákazníci u nás tuto módu vyhledávají stále častěji,“ podotkla Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

Boxeur Des Rues je značka inspirovaná bojovým sportem savate – jde o francouzský druh boxu, který slučuje prvky západního boxování s bojovými uměními přivezenými francouzskými námořníky z dálnovýchodních a asijských přístavů. Název Boxeur des Rues vyjadřuje skutečného sportovce, který žije metropolitním způsobem života. Typickým znakem je proto kombinace sportovního a street stylu.

Značka Marina Militare vychází z italské historie a tradic. V minulosti se podílela na dodávce oděvů a doplňků pro admiralitu italského námořnictva. Návrháři aktuálních kolekcí se touto minulostí opakovaně inspirují a v italském duchu vytvářejí sportovní módu pro muže, ženy i děti.

Už ve čtvrtek 22. listopadu otevřela obchod v novém kabátě německá značka Tchibo. Zahrnuje širokou nabídku oblečení, vybavení a doplňků do domácnosti, nově také kávový koutek, kde si zákazníci v klidu mohou vychutnat šálek kávy.

Chystanou novinkou Fashion Areny je prodloužení otevírací doby, od 7. do 23. prosince bude otevřeno o hodinu déle, tedy od 10 až do 21 hodin.