Ve finále Czech Social Awards jsou Kovy, Anna Šulc, The Sikls i Tamara Klusová

Kdo ovládne českou scénu sociálních sítí? Začíná finálové hlasování Czech Social Awards.

Anna Šulc přebírá cenu za Instagram roku

Anna Šulc byla loni oceněna jako nejlepší videobloggerka i instagramistka

Sedmý ročník udílení ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích, odstartoval finálové hlasování. Fanoušci tak mohou od 11. listopadu zvolit prostřednictvím webu CzechSocialAwards.cz nebo aplikace pro iOS a Android) vítěze v šesti kategoriích Inspiration & Influence, Fun & Entertainment, Cosmo Rising Star, Fair Play, nově i TelevizeSeznam.cz Video Talent a také Go Global, jejíž vítěz bude Česko opět reprezentovat na Global Social Awards 2020. Letos poprvé předají pořadatelé Social Special Award za výjimečné působení na sociálních sítích.

Finálový večer se uskutečnění 28. listopadu za přítomnosti řady hudebních hostů, známých osobností a finalistů, mezi kterými je například Kovy, Honest Guide, Týnuš Třešničková, Tamara Klusová či Anna Šulc.

Show v netradičních prostorách Uhelného mlýna provedou moderátorky Zorka Hejdová a Jitka Nováčková. Vystoupí rakouský zpěvák Cesár Sampson, který se svým hitem Nobody But You obsadil 3. místo a umístil se tak před Mikolasem Josefem na loňské Eurovizi, Tereza Kerndlová se slovenským raperem Kalim, zpěvák Jakub Ondra, který zahájí celý večer svou buskingovou show, vycházející hvězda rapper Amco či výherkyně 7. řady show Česko Slovensko má talent Nikoleta Šurinová.

Nominovaní v kategoriích

Fair Play

Za férovost a transparentnost se zasazuje ocenění v této kategorii. Poctivost, spravedlivost a upřímnost, to jsou hodnoty, které by nominovaný v kategorii Fair Play měl vyznávat. Finalisty jsou Kovy, Dva tátové, A Cup Of Style, Za normální holky a Tamara Klusová.

Go Global

Kategorie hledá osobnost, která má ambice překročit hranice. Vítěz v této kategorii dostane příležitost zúčastnit se Global Social Awards 2020. Do finále postoupili Jitka Nováčková, Not So Funny Any, The Sikls, Honest Guide a Petra Lovely Hair.

Fun & Entertainment

Radost a zábava? Kategorie oceňuje ty, kteří nás baví na sociálních sítích. Mezi finalisty jsou Agraelus, Erik Meldik, Bára Votíková, Luboš je celkem fajn a Tary.

Inspiration & Influence

Kategorie hledá ty, kteří inspirují a mají ten správný vliv. Hlasovat mohou fanoušci pro Annu Šulc, Mamu Domishu, The Sikls, Týnuš Třešničkovou a Sharlotu.

Cosmo Objev roku

Kategorie oceňuje ty, o kterých podle fanoušků v příštích letech ještě hodně uslyšíme. Mezi finalisty se dostali Jakub Gulab, Marsell Bendig, Káťa Zee, Yababy a Tom Sean.

TelevizeSeznam.cz Video Talent

Kategorie oceňující zajímavé vloggery, kteří baví, inspirují či motivují. Ve finálové pětce jsou A Cup Of Style, Getthelouk, Dewii, Iva Pazderková a The Sikls.

Novinky o dění ze zákulisí, průběhu ankety, hostech a osobnostech finálového večera lze sledovat na webu CzechSocialAwards.cz, na Instagramu nebo na Facebooku.