V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Večerní premiéra VyVolených nestačila na reprízu Chalupářů

Prima povolala do čtvrté řady VyVolených Vladka Dobrovodského, populárního vítěze první série

Prima povolala do čtvrté řady VyVolených Vladka Dobrovodského, populárního vítěze první série

Nejsledovanějším pořadem pátečního večera byla repríza socialistického seriálu Chalupáři na ČT1, s 766.000 diváků starších patnácti let a podílem na sledovanosti 25 %. V průměrném počtu diváků diváků tak pokořil první večerní díl novinkové čtvrté řady VyVolených na Primě, kterou mezi čtvrt na devět a čtvrt na jedenáct večer sledovalo 497.000 lidí při podílu na publiku 16 %. Souběžná repríza Výměny manželek na Nově skončila až třetí, se 478.000 diváků a podílem 15 %.

Ukazuje to měření sledovanosti ATO-Mediaresearch.

Odpolední Volbu VyVolených po 18. hodině vidělo 256.000 lidí (při podílu na sledovanosti 16 %).

Večer Primě nepomohlo vyhrát ani nasazení známých tváří z první řady Vladka Dobrovodského, Petra Zvěřiny a Emila Zajace, z nichž první se hlasy diváků opět dostal do soutěžní vily.

Následnou poprázdninovou premiéru Show Jana Krause vidělo 393.000 lidí při podílu na sledovanosti 18 %.