V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Vedení drogerie Teta doplnili personální šéf Doleček a ředitel IT Vyzibla

Společnost Solvent ČR, která provozuje největší českou síť drogerií pod značkou Teta, přijala do manažerského týmu dva nové muže. Personálním ředitelem byl jmenován Jan Doleček, do pozice ředitele procesů a IT nastoupil Marcel Vyzibla. Personálním šéfem byl Jan Toma, který ze skupiny Solvent odešel, procesním byl Ondřej Vychytil, který se stal členem dozorčí rady a kromě toho ještě dohlíží na projekt nasazení systému SAP.

Jan Doleček

„Mým hlavním úkolem bude připravit novou personální strategii včetně programu pro vzdělávání a další rozvoj zaměstnanců,“ komentoval Doleček. Přišel z francouzské skupiny Atalian, kde měl na starosti personální politiku ve všech jejích firmách v Česku, interní komunikaci a poakviziční organizační rozvoj. Jako personálního ředitele ho zaměstnávala také Skanska a CET 21, majitel televize Nova, v HR dřív dělal pro Vodafone či T-Mobile.

Marcel Vyzibla

Marcel Vyzibla

„Musíme úspěšně dokončit zavedení nového podnikového informačního systému a zaměřit se na rozvoj technologií pro podporu zaměstnanců i zákazníků,“ načrtl si Vyzibla. Přišel z T-Mobile, kde pracoval od roku 2002, naposled jako ředitel podpory pro B2B pro Česko i Slovensko.

Solvent ČR zaměstnává přes 3.000 lidí a kromě velkoobchodu provozuje maloobchodní síť drogerií Teta s 530 prodejnami a síť Top drogerie s téměř 270 prodejnami. Loni na trh uvedl novou obchodní značku Teta lékárna.