Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Vedení Graylingu v Česku převzala Pečenková

Jana Pečenková

Jana Pečenková

Vedení české pobočky mezinárodní komunikační agentury Grayling má od října na starosti Jana Pečenková,. Dočasně pozici zastával Peter Fecko, managing director Graylingu pro region střední a východní Evropy. Pečenková je v Graylingu čtvrtým rokem, poslední dva roky v agentuře vedla divizi public relations. Z pozice generální ředitelky je nově zodpovědná za obě divize, public relations i public affairs.

„V Graylingu se už delší dobu intenzivně zaměřujeme na propojování služeb public relations a public affairs a nabízíme tak klientům komplexní balík výhod, které jim z této synergie plynou. U řady našich klientů díky tomu dosahujeme viditelných obchodních výsledků,“ přibližuje čerstvá šéfka Jana Pečenková. „Chceme se tomu věnovat i nadále a rozšiřovat portfolio našich klientů i do dalších segmentů,“ doplňuje.