ČSOB Pojišťovně pomáhá s Facebookem Stario

Nová digitální agentura Ivo Praxe, Michala Hardyna a Kateřiny Malinové se zaměřuje na videoprodukci, tvorbu microcontentu, správu sociálních sítí a výkonnostní kampaně.

Stario tvoří Kateřina Malinová a Michal Hardyn

Vůdčí tým Staria tvoří kreativní ředitelka Kateřina Malinová a ředitel Michal Hardyn

Na facebookových stránkách ČSOB Pojišťovny běží do poloviny června kampaň, postavená na videích zachycujících reálné partnerské páry, které odpovídají na otázky, týkající se jejich vztahu (zatím bylo zveřejněno první z těchto videí). Zmíněná videa produkovala digitální agentura Symbio Digital, ale o správu kampaně na Facebooku se stará další digitální agentura Stario Agency. Na českém trhu jde o relativně nový subjekt - Stario se začalo formovat koncem loňského roku, právní subjektivitu získalo letos v březnu. Spoluvlastníky nové agentury jsou zakladatelé vzdělávací platformy VimVic.cz Ivo Prax a Michal Hardyn (oba mají po 37,5 %) a bývalá marketingová manažerka analyzátora sociálních sítí Digimind Kateřina Malinová (25 %). Celý agenturní tým je podle Hardyna v současnosti desetičlenný.

Hlavními činnostmi Staria jsou videoprodukce, tvorba microcontentu, správa sociálních sítí a výkonnostní kampaně pro získávání nových zákazníků. Kromě ČSOB Pojišťovny se klienty nové agentury stala například síť poradenských center Svět zdraví, které Stario Agency řídí facebookové kampaně pro 60 jejích poboček v Česku a prostřednictvím výkonnostních kampaní usiluje o zisk nových zákazníků pro její rozjíždějící se franšízovou síť v Polsku.

Aktuálně největším klientem agentury je v současnosti brněnský výrobce designových radiátorů HotHot Exclusive, jemuž Stario řídí B2C i B2B marketing a spravuje profily na sociálních sítích v českém i v anglickém jazyce. Mezi další B2B orientované klienty patří webhosting Ignum, český výrobce speciálních strojů KSK z České Třebové nebo softwarový vývojář CFD Support.