V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Video na Aktuálně.cz doplnila satira, art i pátrání

Nové studio v sídle Economie v pražském Karlíně

Multimediální studio v sídle Economie v pražském Karlíně

Zpravodajský web Aktuálně.cz vydavatelství Economia rozšiřuje nabídku videoobsahu. „Chceme publiku Aktuálně.cz a iHNed.cz nabídnout víc výběrových pořadů nabízejících obsah, který jinde na mediálním trhu neuvidí. Kvalitní žurnalistiku DV TV proto doplňujeme o žánry jako satira, artová reportáž nebo netradiční portrét,“ prohlásil vedoucí multimediálního hubu Economie Filip Černý. „Poptávka našich čtenářů po zajímavém videu stále roste,“ tvrdí šéfredaktor Aktuálně.cz Josef Pazderka

Hlavní novinkou je satirická série Top sekret divadelního souboru Vosto5, který se každých 14 dní vydává za kulisy současné politické scény či významných událostí českých dějin. Dalšími čtrnáctideníky jsou Extrémní letiště a dvanáctidílný seriál Exkluzivní rezidence.

Pátrací reportáže přináší bývalý reportér Lukáš Landa z pořadu Reportéři ČT v novém cyklu Zaostřeno. A redaktor Hospodářských novin Michal Šenk nahrává rozhovory s osobnostmi českého byznysu, setkávat se s nimi má i při jejich nejoblíbenějším sportu - na tenise, na józe či u koní.