Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Videotéka Obbod nasazuje sérii Stand-up Factory

Stand-up Factory

Stand-up Factory

Internetová televize Obbod Kamila Oušky rozšiřuje svou nabídku. Od 22. února nasadí nasadí šestidílnou sérii vystoupení Stand-up Factory skupiny bavičů kolem Martina Jirmana, která vystupuje pod stejnojmenným názvem po republice. Dalšími novinkami jsou zahraniční kriminální seriály – britský The Fall, s Gillian Anderson a Jamie Dornanem, a dánsko-švédský Most, v němž hrají Kim Bodnia Sofia Helin. U obou děl má Obbod tři série, první série Mostu je celá k dispozici od 5. února, první série The Fall od 7. února, další pak vždy po týdnu. The Fall je v Česku k dispozici i ve videotéce HBO Go, Most vysílala Česká televize.

Obbod je známý hlavně vlastními seriály Vyšehrad a Lajna, má i filmy, čerstvě třeba Anděl Páně 2. Celkově nabízí přes 700 hodin snímků. Ředitelem internetové televize je Adam Chudárek.