Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Videotéka Prima Play zaznamenala za první měsíc 8,8 milionů přehraných videí

Zhruba 8,8 milionu přehrání zaznamenaly pořady televize Prima za první měsíc, co je televize nabízí na internetu na portálu Prima Play.

Mezi nejoblíbenější pořady na Prima Play patří reality show Hotel Paradise a improvizační Partička. Žádaná je také „agroseznamka“ Farmář hledá ženu. Vůbec nejsledovanějším videem je zatím úvodní díl reality show Hotel Paradise, s 555 tisíc přehrání.

Průměrná doba sledování přepočtená na jednoho diváka tak v březnu činila 6 hodin a 52 minut – dva až tři průměrné večery u klasického televizoru. Oproti únoru jde o nárůst o 28 minut. Prima Play odstartovala 19. března.