Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Videotéka Voyo televize Nova má 27.100 předplatitelů, nárůst zpomalil

Počet předplatitelů videotéky Voyo televize Nova se za letošní druhé čtvrtletí oproti prvnímu kvartálu zvedl o 600, na aktuálních 27.100. Růst se tak při srovnání obou období zpomalil - s přelomem roku totiž placený internetový archiv v prvním čtvrtletí nabral 4 tisíce abonentů.

Počet předplatitelů videotéky Voyo v Česku

Počet předplatitelů videotéky Voyo v Česku

Nová čísla zveřejnila v rámci čerstvých hospodářských výsledků [podrobnosti v PDF] skupina CME, majitel Novy. Loňský plán dosáhnout 100 tisíc předplatitelů se dosud naplňuje pouze zhruba ze čtvrtiny.

Daleko úspěšnější je CME v Rumunsku, kde si vstup do internetového archivu televizí skupiny předplácí aktuálně 63.400 lidí, což představuje značný nárůst oproti 39.100 předplatitelům v předchozím čtvrtletí.

Naopak nejvíc internetových abonentů ubylo v Chorvatsku, počet se propadl na 3.500 z 6.300 v prvním kvartálu. Ve Slovinsku je předplatitelů 32.200, na Slovensku 14.600, v Bulharsku 6.300.